Inspirujte se a buďte inspirací – s pomocí Anabixu

Přehled inspirací

3 tipy, které vám při použití reklamy na Facebooku zachrání desítky tisíc korun

Investujete peníze do reklamy? Nebo jen tak posíláte Facebooku peníze a čekáte, že se něco stane? Nečekejte, protože jen tak se nestane vůbec nic. A když už se bavím o investici, tak doopravdy myslím investici. Jednoduše jako na burze - peníze, které investujete do reklamy se musí v nějakém časovém horizontu zhodnotit a to se zajímavým ziskem.

ČT, 2/8/2018 - 16:00

Prečo byť na 1. strane v Google

V dnešnej dobe je už myslím samozrejmé, že firma ktorá chce uspieť v biznise, potrebuje mať svoj web. Určite sa nájde zopár oponentov, ktorí budú tvrdiť, že web nepotrebujú. Áno, dá sa robiť marketing napríklad iba na facebooku, ale prichádzate o množstvo potenciálnych zákazníkov. Navyše ste odkázaní na milosť a nemilosť facebooku. Facebook pravidelne mení podmienky používania a vy nemáte nad tým kontrolu. Dobrý web je základný kameň internetového marketingu. Okolo webu sa točia všetky marketingové aktivity.

ČT, 2/8/2018 - 9:00

Máte 4 vteřiny, někdy i míň

Lidé toho v poslední době moc nenačtou. Pokud se nějakou náhodou osudu či řízením méně nebo více sofistikované reklamy ocitnou na vaší homepage, máte asi 4 vteřiny na to, abyste je svým textem zaujali. V případě facebookového příspěvku je tento čas ještě kratší. Statusy v newsfeedu přibývají skoro nadzvukovou rychlostí a nikdo nemá čas zabývat se dlouhým čtením, které mu nic nepřinese.

ST, 1/8/2018 - 15:00

Jak využít LinkedIn pro propagaci firmy

LinkedIn má jen v České republice více než 1,5 milionu uživatelů a prezentace na něm může vám a vaší firmě přinést nejen nové zákazníky, ale i nové zaměstnance, dále také například kontakty na obchodní partnery, apod.

ST, 31/1/2018 - 11:00

GDPR v kostce

Pomalu, ale jistě se blíží okamžik, kdy vstoupí v platnost tzv. GDPR, což je nové legislativní nařízení Evropské unie, které přináší jednotnou úpravu a v ní zakotvená nová a přísnější pravidla pro nakládání s osobními údaji. Tato pravidla se dotknou nás všech, ať už organizací ve státním sektoru, včetně neziskových organizací, firem i jednotlivců.

ST, 31/1/2018 - 9:00

Rozdílnosti kolem nás

Myslím si, že je nesmírně důležité, umět své myšlenkové pochody pojmenovat. Vnímat rozdílné myšlenkové pochody svých lidí v týmu, klientů, ostatně i členů rodiny a blízkých. Je dobré vědět, že pokud v něčem neexceluji, zcela jistě je někde člověk, který to zvládne levou zadní, a ještě ho to bude bavit.

ST, 31/1/2018 - 8:20

Profesionální podnikatel

Jediné co nás limituje v našem životě a v našem podnikání je čas. Investujme ho do toho na čem opravdu záleží a dělejme to pravidelně. Vytvořme si z našeho podnikání hru a rozhodněme se, že v té hře chceme být fakt hodně dobří.

Čt, 9/11/2017 - 9:00

Už dnes dopřejte svým klíčovým superzaměstnancům exkluzivní výjimečné benefity

Co nabídnete svým kolegům Vy, aby byli v práci spokojení a nepoohlíželi se jinde? Benefitem je služba privátního konciéře. Privátní konciéř je osoba, na kterou se Vaši superzaměstnanci mohou obrátit s jakýmkoliv požadavkem.

Čt, 9/11/2017 - 8:00

Smart Network je energetický drink pro Vaše podnikání

Máte pocit, že Vašemu podnikání něco chybí? Přemýšlíte, jak jej vylepšit? Staňte se členem Podnikatelského klubu Smart Network a dejte Vašemu businessu nový rozměr.

Čt, 9/11/2017 - 7:45