Inspirujte se a buďte inspirací – s pomocí Anabixu

Přehled inspirací

Ako urýchliť uzatvorenie obchodu?

Či už používate sofistikovaný CRM software alebo si manažujete vaše obchodné prípady pomocou klasického diára, na jednu základnú vec nesmiete v predaji nikdy zabudnúť – stanoviť a dohodnúť so zákazníkom zmysluplný ďalší krok. To znamená – čo a kedy sa má udiať ďalej ako pokračovanie vašej komunikácie?

ÚT, 27/11/2018 - 13:30

Celoživotní rozvoj jako smysl života

Před pár týdny jsem byla na třídenním intenzivním tréninku. Se mnou tam bylo dalších několik set lidí. Odhaduji, že nás mohla být tisícovka. Skladba účastníků byla zajímavá. Puberťáci s rodiči, skupiny kolegů z firem, lidé zaměstnaní i OSVČ, majitelé firem, lídři, partneři či manželé, kluci a holky mladší než 20 let i dámy a pánové nad 60 let.

ÚT, 27/11/2018 - 12:30

Proč získávat odkazy pro váš web?

Získávání či budování odkazů, neboli link building (často se uvádí nesprávně linkbuilding), je nepostradatelnou součástí SEO. Příchozí (zpětné) odkazy na váš web a jejich kvalita a počet totiž patří mezi faktory, na základě kterých jsou weby hodnoceny v přirozeném vyhledávání. Pomůžou vám nejen k vyšším pozicích ve výsledcích vyhledávání, ale i k budování autority vašeho webu.

ÚT, 27/11/2018 - 11:30

3 tipy, které vám při použití reklamy na Facebooku zachrání desítky tisíc korun

Investujete peníze do reklamy? Nebo jen tak posíláte Facebooku peníze a čekáte, že se něco stane? Nečekejte, protože jen tak se nestane vůbec nic. A když už se bavím o investici, tak doopravdy myslím investici. Jednoduše jako na burze - peníze, které investujete do reklamy se musí v nějakém časovém horizontu zhodnotit a to se zajímavým ziskem.

ČT, 2/8/2018 - 16:00

Prečo byť na 1. strane v Google

V dnešnej dobe je už myslím samozrejmé, že firma ktorá chce uspieť v biznise, potrebuje mať svoj web. Určite sa nájde zopár oponentov, ktorí budú tvrdiť, že web nepotrebujú. Áno, dá sa robiť marketing napríklad iba na facebooku, ale prichádzate o množstvo potenciálnych zákazníkov. Navyše ste odkázaní na milosť a nemilosť facebooku. Facebook pravidelne mení podmienky používania a vy nemáte nad tým kontrolu. Dobrý web je základný kameň internetového marketingu. Okolo webu sa točia všetky marketingové aktivity.

ČT, 2/8/2018 - 9:00

Máte 4 vteřiny, někdy i míň

Lidé toho v poslední době moc nenačtou. Pokud se nějakou náhodou osudu či řízením méně nebo více sofistikované reklamy ocitnou na vaší homepage, máte asi 4 vteřiny na to, abyste je svým textem zaujali. V případě facebookového příspěvku je tento čas ještě kratší. Statusy v newsfeedu přibývají skoro nadzvukovou rychlostí a nikdo nemá čas zabývat se dlouhým čtením, které mu nic nepřinese.

ST, 1/8/2018 - 15:00

Jak využít LinkedIn pro propagaci firmy

LinkedIn má jen v České republice více než 1,5 milionu uživatelů a prezentace na něm může vám a vaší firmě přinést nejen nové zákazníky, ale i nové zaměstnance, dále také například kontakty na obchodní partnery, apod.

ST, 31/1/2018 - 11:00

GDPR v kostce

Pomalu, ale jistě se blíží okamžik, kdy vstoupí v platnost tzv. GDPR, což je nové legislativní nařízení Evropské unie, které přináší jednotnou úpravu a v ní zakotvená nová a přísnější pravidla pro nakládání s osobními údaji. Tato pravidla se dotknou nás všech, ať už organizací ve státním sektoru, včetně neziskových organizací, firem i jednotlivců.

ST, 31/1/2018 - 9:00

Rozdílnosti kolem nás

Myslím si, že je nesmírně důležité, umět své myšlenkové pochody pojmenovat. Vnímat rozdílné myšlenkové pochody svých lidí v týmu, klientů, ostatně i členů rodiny a blízkých. Je dobré vědět, že pokud v něčem neexceluji, zcela jistě je někde člověk, který to zvládne levou zadní, a ještě ho to bude bavit.

ST, 31/1/2018 - 8:20

Profesionální podnikatel

Jediné co nás limituje v našem životě a v našem podnikání je čas. Investujme ho do toho na čem opravdu záleží a dělejme to pravidelně. Vytvořme si z našeho podnikání hru a rozhodněme se, že v té hře chceme být fakt hodně dobří.

Čt, 9/11/2017 - 9:00

Už dnes dopřejte svým klíčovým superzaměstnancům exkluzivní výjimečné benefity

Co nabídnete svým kolegům Vy, aby byli v práci spokojení a nepoohlíželi se jinde? Benefitem je služba privátního konciéře. Privátní konciéř je osoba, na kterou se Vaši superzaměstnanci mohou obrátit s jakýmkoliv požadavkem.

Čt, 9/11/2017 - 8:00

Smart Network je energetický drink pro Vaše podnikání

Máte pocit, že Vašemu podnikání něco chybí? Přemýšlíte, jak jej vylepšit? Staňte se členem Podnikatelského klubu Smart Network a dejte Vašemu businessu nový rozměr.

Čt, 9/11/2017 - 7:45