Blog Anabix CRM - novinky, tipy, zajímavosti, videa

Přehled článků 2020 a 2021

Rozhovory s Anabixem - Bohumila Severýnová

První klienty evidovali v excelovských tabulkách, ale už tehdy si plně uvědomovali nutnost CRM systému a systematičnosti hned v začátku. V případě, že by se jednalo jen o evidenci klientů, tabulka by postačila nadále. Ale péče o klienta není jen seznam kontaktních údajů. Práce na projektu jsou i bezpečné a citlivé informace. A především kvalita. Nejen tu hledali i v případě CRM systému. Proč se rozhodli pro Anabix a čím se firma Saturia zabývá? V čem je jejich práce neobvyklá? Toto a mnohem více nám v rozhovoru prozradila Bohumila Severýnová.

St, 17/03/2021 - 6:30

Najděte inspiraci v novém roce

Rovnováha a důležitost vnitřní pohody. Využití změn a čerpání z nich. Digitální svět a jeho praktičnost. Všechno toto je hudbou současné doby a my musíme využít všech nástrojů, abychom ji co nejjasněji nechali znít. A tři nástroje, tři příležitosti najdete v novém článku ze sekce Inspirace.

Po, 22/02/2021 - 16:30

Rozhovory s Anabixem - Josef Dvořák

Ploty od Oty. Nejedná se o slovní hříčku, ale o firmu zabývající se výrobou a montáží kovaných a kovových plotů. K čemu během své práce potřebovali právě Anabix? Představte si, že jste firma závislá na zakázkách. Představte si, že veškeré informace o zakázkách máte na všemožných místech: v deskách, v e-mailové komunikaci a v hlavách vašich kolegů. Takový systém není dlouhodobě udržitelný a bylo pochopitelně zapotřebí nasadit systém opravdový. Co firmě Ploty od Oty pomohlo a jakou funkci v Anabix CRM nejvíce oceňují? Toto a mnohem více o jejich práci se dozvíte v rozhovoru s Josefem Dvořákem.

Čt, 21/01/2021 - 16:30

V Anabix CRM využívejte nahrávání a přehrávání hlasových zpráv

Není to tak dávno, co jsme přidali novou funkci Vlastní pole u Aktivit. A nyní je tu další vylepšení. V Anabix CRM máte nově možnost nahrát hlasovou zprávu a následně si ji zase přehrát. Představte si, že potřebujete rychle poznačit něco důležitého, o čem jste se bavili s klientem na schůzce. Na kartě kontaktu si jednoduše zapnete nahrávání hlasu, namluvíte zprávu a dáte uložit. Tento záznam následně najdete mezi ostatními aktivitami.

Út, 22/12/2020 - 13:30

Rozhovory s Anabixem - Robin Musil

CRM je nedílnou součástí úspěšné firmy. Alespoň tak to tvrdí Robin Musil, zastupující společnost FABA, která pomáhá firmám zajistit nové finanční prostředky a postupně tak i růst. I oni se rozhodli růst a z nevzhledné kombinace papírové evidence a tabulek, se posunuli k CRM systému, jež jim umožňuje pracovat jednoduše, efektivně, přehledně a s informacemi, které přesně potřebují.

Út, 15/12/2020 - 7:30

Rozhovory s Anabixem - Vladimír Baletka

Facility management, neboli obor správy majetku a nemovitostí. Ptáte se, jak tento obor může souviset s Anabix CRM? Vladimír Baletka vždy řešil správu svých kontaktů a obchodních aktivit jako většina z nás v naprostých počátcích – v Excelu, v poznámkách a kalendáři Google. Taková evidence je pro hrstku kontaktů naprosto v pořádku, ale co když se rychle dostanete přes hranici svých možností a potřebujete svůj čas využívat mnohem efektivněji než s poznámkami? Více v rozhovoru s Vladimírem Baletkou z eGONA profit.

Čt, 12/11/2020 - 15:45

Podzimní inspirace pro vás nebo pro vaši firmu

Buďte nezávislí. Pracujte na výkonnosti své firmy. Inspirujte se s námi. Teplé letní večery jsou dávno pryč a podzim už klepe na dveře. Pokud hledáte inspiraci na to, jak vyplnit dlouhé podzimní nebo zimní večery, pak pro vás máme pár zajímavostí.

Čt, 22/10/2020 - 12:30

Rozhovory s Anabixem - Josef Hajkr

Firma Shine Consulting se specializuje na projektové řízení, a protože se neustále rozrůstali a přibývalo stále více kontaktů a projektů, bylo zapotřebí se od běžných dokumentů, Excelu a Wordu, přesunout k CRM systému. S Anabixem pracují již od roku 2015. A co pro svou práci potřebovali? Cloudové řešení, intuitivní používání, propojení na další aplikace, jednoduchost a neustálý vývoj systému. A jak spolu souvisí Shine Consulting, Anabix CRM a dobrovolnický projekt Pozořické víření? Přečtěte si článek.

Út, 6/10/2020 - 15:30

O krok dál v automatizaci díky vlastním polím u aktivit

Nová funkce v Anabix CRM. Vlastní pole u Aktivit. Přemýšlíte, jak by vám to mohlo pomoci a v čem je to tak revoluční? Po přečtení článku budete mít mnohem jasněji. Cílem Anabix CRM je automatizace činností, protože automatizace šetří čas a dělá den příjemnější; nemusíte zadávat vše ručně, složitě hledat informace a máte možnost se věnovat i jiným činnostem. Nová funkce vlastního pole u Aktivit posouvá Anabix CRM v rozvoji automatizace zase o krok vpřed.

Čt, 17/9/2020 - 17:00

Využijte pestrou paletu automatizace v Anabix CRM

Dnešní doba je rychlá a málokdo z nás má čas na sledování všech podstatných termínů a kroků, které je třeba se zákazníky řešit. Ať už se jedná o získávání nových klientů, realizaci projektů, zakázek nebo pravidelnou zákaznickou péči, je užitečné si pomáhat automatizací. Automatizace není jen pro firmy, které mají složité procesy a hodně zaměstnanců. Není také nutné, aby všechny zakázky byly úplně stejné. Využijete ji i jako samostatný podnikatel nebo malá firma s pár spolupracovníky, kde řešíte pouze několik projektů do roka.

Čt, 27/8/2020 - 17:15

Rozhovory s Anabixem - Tereza Vašinová

Představte si, že pracujete ve firmě, která se zabývá výrobou reklamních USB flash disků a IT dárků. Klienti stále přibývají a k evidenci kontaktů a sledování zakázek máte k dispozici jen e-mailové složky a XLS soubory. A čím dál více je vám jasné, že to není efektivní a ani přehledné. A tak se firma USB Media rozhodla pro Anabix CRM. Jak se firmě s Anabix CRM pracuje? Více se dočtete v rozhovoru s Terezou Vašinovou, která má na starosti péči o klienty.

Čt, 13/8/2020 - 7:30

Usnadněte si práci s automatickým vytvářením dokumentů díky propojení Anabix CRM s Legal Systems

Zabírá vám vytváření smluv, popřípadě jiných dokumentů, čas, který byste raději investovali do svého podnikání? Chcete si ulehčit archivaci dokumentů či odstranit chybovost při jejich vytváření, a přitom účelněji využívat údaje o svých klientech z účtu Anabix CRM? Pak vás určitě zaujme propojení Anabixu s právním nástrojem od Legal Systems. Všechny údaje o svých klientech ze svého Anabix účtu nyní můžete jednoduše převést do tohoto právního systému, zde pak jednoduše vytvářet své smluvní či jiné dokumenty.

St, 29/7/2020 - 15:30

Rozhovory s Anabixem - Radek Pohnán

Svět IT se bez pořádku, řádu a automatizace obejít nedokáže. Dokonce bez vzájemného propojení více nástrojů. Stejně tak Radek Pohnán, expert a poradce pro firmy v oblasti nastavení služeb Google. Radek Anabixem nenahradil Google, ale naopak objevil možnost fungujícího propojení obou nástrojů. Díky spojení má přehled o svých zakázkách a vše přehledně na jednom místě.

Čt, 16/7/2020 - 13:00

Vytvoření Obchodního případu a Kontaktu z e-mailu v Anabix CRM pomocí Integromatu

Chodí vám poptávky či zadání zakázek primárně do e-mailu? Pak vás zaujme další scénář spojení Anabix CRM a platformy Integromat. Scénář automaticky vytváří kontakty a obchodní případy v Anabixu přímo z došlých e-mailů. Není třeba e-mail nikam přeposílat, stačí přesunout do vybrané složky v e-mailovém klientu a o ostatní se postará Integromat.

Út, 30/6/2020 - 17:15

Rozhovory s Anabixem - Dáša Černá Gejdošová

Dášu Černou Gejdošovou jsme oslovili jako člověka, který Anabix aktivně používá a vyzpovídali ji na téma Anabixu v rámci jejího vlastního podnikání. Přečtěte si rozhovor a zjistěte, jak lze jednoduše a prakticky nastolit řád, získat přehled o svých klientech, zvýšit produktivitu a nebýt otrokem excelových tabulek.

Út, 16/6/2020 - 12:30

V jakém oboru se bez Anabix CRM téměř neobejdete?

Představte si, jaké by to bylo mít veškeré informace na jednom místě, získávat upozornění, ulehčit si práci díky automatizaci, sledovat reporty aktivit a úkolů, úkoly i zadávat. Není to vymyšlený sci-fi svět. Něco takového mít můžete.

Út, 19/5/2020 - 16:30

Inspirace pro zlehčení v nelehké době

Pokud hledáte zdroje inspirace a jak o sobě dát vědět v době karantény, nevíte si rady po právní stránce nejen v oblasti pracovního práva nebo patříte mezi procento těch, kteří denně sedí u počítače a zapomínají na pravidelný pohyb, jste tu naprosto správně. Možná totiž najdete odpovědi na svoje otázky, dozvíte se něco zajímavého, získáte lepší pohled na věc anebo se jen inspirujete a o to nám přeci jde. Další článek ze sekce Inspirace je tady!

Út, 14/4/2020 - 15:30

Marketing Day 2020 o automatizaci procesů

Před samotným zásahem koronavirových opatření, karantény a dočasného zákazu veškerých akcí, jsme se za Anabix zúčastnili akcí s názvem Marketing Day. První akce se konala 20. 2. 2020 v Kunětické hoře u Pardubic a druhá 5. 3. 2020 v Ostravě. A jak se akce vydařily?

Út, 17/3/2020 - 16:00

Inspirujte se, rozvíjejte se, objevujte a pomáhejte

První měsíc nového roku je za námi a je možná dobré se na chvíli zastavit a inspirovat se něčím novým. Další články ze sekce Inspirace vás tentokrát inspirují k tomu, jak se posunout dál. V seberozvoji a sebepoznání, ve vnímání starých a nových věcí a také v pomoci druhým.

St, 19/2/2020 - 17:00

Anabix CRM je součástí platformy Integromat

Velmi silná stránka Anabix CRM je automatizace procesů a naši uživatelé si ji velmi cenní. Hledáme proto stále nové možnosti, jak automatizaci ještě více rozšířit. Jedním z nástrojů, který významně posouvá hranice automatizace je česká platforma Integromat.

Út, 7/1/2020 - 16:30