Blog Anabix CRM - novinky, tipy, zajímavosti, videa

Přehled článků 2021

Rozhovory s Anabixem – Tomáš Nutil
Tomáš Nutil, autor projektu Osvícená práce, začínal jako většina klientů v Excelu a zároveň na různých portálech. Ale nástroj na sledování zakázek nevlastnil vůbec. To posléze přehodnotil a na doporučení zvolil Anabix CRM. Jak Tomášovi Anabix pomáhá a proč mu nejvíce vyhovuje funkce triggerů? Dozvíte se v novém rozhovoru.
Silná dvojka. Anabix CRM a Prospector.
Je všeobecně známo, že ve dvou se to lépe táhne. Totéž platí i o Anabix CRM a nástroji Prospector. Anabix je CRM systém pro každodenní práci a Prospector pomyslným kukátkem do databáze firem nejen z ČR, ale i Slovenska či Německa. Pokud se rozhodnete tyto dva nástroje spojit v jedno, získáte toho nejlepšího parťáka či pravou ruku, jakou jste si během svého podnikání mohli přát. Ale vraťme se na začátek: co takový Prospector umí? A jaké výhody ze spojení s Anabix CRM plynou a proč je důležité mít oba nástroje v jednom celku?
Inspirace Jaro 2021
Někdy je příjemné se oprostit od všedních dnů a ponořit se na chvíli myšlenkami do jiných činností. Nebo zkusit něco nového. Nebo se jen inspirovat. S nadcházejícím jarem to po nové inspiraci přímo volá. Nalaďte se na novou vlnu ze sekce Inspirace.
Rozhovory s Anabixem - Bohumila Severýnová
První klienty evidovali v excelovských tabulkách, ale už tehdy si plně uvědomovali nutnost CRM systému a systematičnosti hned v začátku. V případě, že by se jednalo jen o evidenci klientů, tabulka by postačila nadále. Ale péče o klienta není jen seznam kontaktních údajů. Práce na projektu jsou i bezpečné a citlivé informace. A především kvalita. Nejen tu hledali i v případě CRM systému. Proč se rozhodli pro Anabix a čím se firma Saturia zabývá? V čem je jejich práce neobvyklá? Toto a mnohem více nám v rozhovoru prozradila Bohumila Severýnová.
Najděte inspiraci v novém roce
Rovnováha a důležitost vnitřní pohody. Využití změn a čerpání z nich. Digitální svět a jeho praktičnost. Všechno toto je hudbou současné doby a my musíme využít všech nástrojů, abychom ji co nejjasněji nechali znít. A tři nástroje, tři příležitosti najdete v novém článku ze sekce Inspirace.
Rozhovory s Anabixem - Josef Dvořák
Ploty od Oty. Nejedná se o slovní hříčku, ale o firmu zabývající se výrobou a montáží kovaných a kovových plotů. K čemu během své práce potřebovali právě Anabix? Představte si, že jste firma závislá na zakázkách. Představte si, že veškeré informace o zakázkách máte na všemožných místech: v deskách, v e-mailové komunikaci a v hlavách vašich kolegů. Takový systém není dlouhodobě udržitelný a bylo pochopitelně zapotřebí nasadit systém opravdový. Co firmě Ploty od Oty pomohlo a jakou funkci v Anabix CRM nejvíce oceňují? Toto a mnohem více o jejich práci se dozvíte v rozhovoru s Josefem Dvořákem.