Blog CRM Anabix - novinky, tipy, zajímavosti, webináře

Přehled článků 2019

Co všechno si pamatuje náš Anabix CRM?

Anabix má sloní paměť. Tedy… skoro. Zajímá vás, co si CRM systém Anabix pamatuje, jaká data uchovává a jak je ošetřena jejich bezpečnost i bezpečí našich klientů? Nic nepodceňujeme a stále pracujeme na zlepšování. Chcete vědět, co se ukládá přímo v databázi a co zatím ne? Pak čtěte dál.

Čt, 27/6/2019 - 16:15

Jak změnit uživatele s Anabixem snadno a rychle

Střídání pracovníků ve firmě je věčný koloběh. Někdo přijde, někdo zase odejde. Jak se ale vypořádat s agendou odcházejícího kolegy, aby se nedořešené obchodní případy a veškerá komunikace dostaly k novému spolupracovníkovi a on je mohl dotáhnout do zdárného konce? Anabix přináší svým uživatelům jednoduché řešení.

St, 5/6/2019 - 15:15

Anabix News Jaro 2019

Připravil jsem si pro vás představení další várky nových funkcí, které najdete v Anabix CRM. Třiďte si kontakty do seznamů podle firemních informací, přiřazujte si faktury pod vaše obchodní případy, propojte svůj účet s rezervačním systémem Citydiář a vyhněte se duplicitám kontaktů i firem. Více ve videu.

Út, 14/5/2019 - 18:15

Vyzkoušejte propojení Anabixu a rezervačního systému Citydiář

Nabízíte konzultace, pronajímáte krátkodobě prostory nebo nabízíte služby, u kterých si mohou vaši klienti předem rezervovat termín? Pak vás jistě potěší propojení Anabixu s rezervačním systémem Citydiář. A jak to funguje? Na svůj web si umístíte jeden či více rezervačních formulářů a po vyplnění rezervace zájemcem, jej okamžitě najdete v Anabixu včetně vytvořeného úkolu k vybranému termínu a času.

Čt,25/4/2019 - 16:15

Přiřazujte si faktury pod vaše obchodní případy

Součástí informací o zákazníkovi je i přehled vystavených faktur. Anabix lze propojit hned s několika fakturačními systémy. Kromě toho, že faktury vidíte na kartách jednotlivých firem a kontaktů, můžete je nyní přiřazovat i pod konkrétní obchodní případy a sledovat součty fakturovaných částek podle různých kritérií.

St,20/3/2019 - 17:45

Vyhněte se duplicitám kontaktů

Potenciální klienti, zákazníci, dodavatelé, obchodní partneři, zaměstnanci. Jak ale zajistit, že nebudete mít ve svém účtu duplicitně vytvořené kontakty? S Anabixem je to jednoduché. .

Čt,28/2/2019 - 16:30

Třiďte si kontakty do seznamů podle firemních informací

CRM systém Anabix představuje nový užitečný nástroj pro vaše podnikání. S námi si vyfiltrujete přesně ty informace, které budete potřebovat, abyste mohli úspěšně komunikovat se svými zákazníky. Zajímá vás, jak si s Anabixem ještě více zefektivnit práci a dosáhnout lepších výsledků? Pak čtěte dál.

Čt,7/2/2019 - 17:30

Specifika využívání Anabixu v realitních a vzdělávacích firmách

CRM systém Anabix používají různé firmy v celé škále oborů. Využití jednotlivých funkcí systému u nich ale není vždy totožné. Na základě letitých zkušeností můžeme u některých oborů doporučit postup, který již našim klientům funguje a šetří jim čas. Pomůžeme ho ušetřit i vám. Chcete vědět více o specificích pro realitky a vzdělávací firmy? Pak čtěte dál.

Čt,10/1/2019 - 15:30