„…náš tým je velice zaneprázdněn běžnou agendou, notifikace v podobě aktivit na každý den s jednotlivými klienty je skvělá funkce,“ říká Pavel Klapka ze společnosti Strader. Jaké další funkce ve firmě oceňují a s čím jim Anabix CRM v běžném fungování pomáhá? Více se dozvíte v našem novém rozhovoru.

Prosím představte stručně čtenářům, jakou činností se zabýváte. V jakém oboru pracujete?

Naše společnost se zabývá prodejem kabelového úložného systému, který má uplatnění při průmyslové elektroinstalaci. Naši zákazníci jsou velké elektromontáží společnosti, ale i OSVČ elektrikáři.

Popište prosím vaši situaci před zavedením Anabix CRM. Jak jste řešili evidenci kontaktů, sledovali zakázky?

Před zavedením CRM od Anabixu jsme používali excelovskou tabulku, která nám přinášela jenom zmatek, nepořádek a nesystémovost.

Jaké byly vaše důvody pro výběr nového CRM řešení a proč jste si vybrali právě Anabix CRM?

Hledali jsme řešení, které nám přinese organizaci kontaktů s přehlednou historií zápisů schůzek a notifikaci aktivit a úkolů. Po vyzkoušení všech možných variant CRM systémů, které jsou dostupné na trhu, nám nakonec Anabix nejvíce vyhovoval jednoduchostí a intuitivním ovládáním všech funkcí..

Jak a v čem se změnila vaše práce díky používání Anabix CRM?

Od zavedení Anabix CRM se naše obchodní agenda změnila významně. Díky Anabixu víme, který náš kolega se stará o klienta a co vše s ním probíral a jaké jsou jejich následné kroky k uzavření spolupráce.

Jaké funkce Anabix CRM nejvíce oceňujete a jaké nejvíce využíváte?

Využíváme převážně funkce, které má každé CRM mít, tzn. databázi kontaktů s veškerou historií, filtraci dle lokace, funkce, a samozřejmě notifikaci a automatizaci.

Vzhledem k tomu, že náš tým je velice zaneprázdněn běžnou agendou, tak notifikace v podobě aktivit na každý den s jednotlivými klienty je skvělá funkce, která nám hlídá pravidelné intervaly mezi jednotlivými meetingy popřípadě telefonáty.

Jakou vaši službu, produkt, projekt, tip chcete představit čtenářům? Popište nám jej prosím.

Novinkou v našem portfoliu jsou konstrukce pro FVE v různém provedení. Jsme schopni poskytnout řešení pro jakoukoliv střechu případně volnou plochu.

Kontakt: Pavel Klapka, 773 837 189, pavel.klapka@strader.cz

Děkujeme za rozhovor.

Štěpán Musil

Mgr. Štěpán Musil

10/2023

Komentáře

Vyzkoušejte CRM systém Anabix