Podívejte se na reference od klientů Anabix CRM

Rozhovory s Anabixem – Richard Skýva
Rozhovory s Anabixem - Martin Gašpar
Rozhovory s Anabixem – Petr Smutný
Rozhovor - Tomáš Nutil
mariorozensky

Mário Roženský, OLYMPIC s.r.o.,

http://www.affilbox.cz/

Nikdy jsem si nemyslel, že budu CRM systém někdy potřebovat, ale ve chvíli, kdy jsem jej pro prodej našeho software AffilBox zavedl, tak se ihned zlepšilo naše povědomí o tom, který klient se nás na co dotazoval, jakou fakturu nám nezaplatil, či že mu uplynulo testovací období a kolegyně mu má zavolat. Anabix nám umožňuje lépe se starat o klienty a mít přehled, co s kterým klientem který s mých kolegů řešil.

Anabix doporučuji všem, kteří plánují růst své firmy a chtějí mít dokonalý přehled o svých zákaznících a komunikaci s nimi.

eva-ticha

Ing. Eva Tichá, Product Manager,

SAFEX, spol. s r.o.

S Anabixem pracuji téměř každý den. Umožňuje jednoduché vytváření a doplňování databází zákazníků, rychlé vyhledávání podle různých klíčových slov. Pokud někdo z nás není v práci, tak ostatní mohou snadno vědět, co bylo s klientem naposledy komunikováno a mohou pokračovat v obchodních jednáních. V případě, že volá jeden z našich několika stovek klientů, stačí mi chvilka a mohu hned reagovat, aniž bych si musela pamatovat detaily, jsem rychle v obraze. Stal se velkým pomocníkem v marketingu i v obchodě naší firmy, zefektivnil naši práci. Jde o to nejen působit profesionálně, ale skutečně profesionálně komunikovat a pracovat, a to Anabix nabízí.

Jsem nadšená nejen z Anabixu jako jednoduchého a přitom velmi efektivního nástroje, ale také z lidí, kteří jej vytvářejí a obsluhují. Máte-li dotaz, nenechají Vás na pochybách. Je radost s nimi komunikovat.

jan-gabai

Jan Gabaj, zakladatel & CEO v detail hostess,

http://detailhostess.com/

Delší dobu jsem hledal CRM systém, který by přesahoval jen běžné shromažďování kontaktů. V Anabixu se mi líbí možnost maximální automatizace s napojením na iDoklad a SmartEmailing. Samozřejmě výborná podpora, která je velmi vstřícná a rychlá. Především děkuji panu Musilovi za promptní zpracování našich požadavků a nápadů. Jdete správnou cestou, jen tak dál.

Oliver Černý

Oliver Černý, CAMIN® s.r.o.,

http://www.camin.sk/

CRM systém Anabix je výborný nástroj na riadenie vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi, pretože v jednoduchom a intuitívnom prostredí sa nachádzajú všetky k tomu potrebné nástroje. Pokiaľ sme pre tento účel používali bežné office nástroje, práca bola neefektívna a mnohé obchodné príležitosti nám unikali. Hoci sme používali viac nástrojov, informácie boli duplicitné a naopak, mnohé chýbali v ten pravý čas. Teraz je všetko na jednom mieste, prehľadne štruktúrované, zdieľané pre každého vo firme, dostupné odkiaľkoľvek, z čohokoľvek a ešte aj s notifikáciou úkolov a iných udalostí. Anabix je skrátka skvelý.

ales_hradecky

Aleš Hradecký, SOLARINVEST - GREEN ENERGY s.r.o.,

http://www.solarinvest.cz/

Vyzkoušeli jsme několik CRM systémů, ale až Anabix jsme začali opravdu používat. Díky jeho ON-LINE dostupnosti ho náš obchodní i realizační tým používá kdykoli a odkudkoli. Za pomocí Anabixu máme opravdový přehled a zlepšili jsme tak naší efektivitu práce. Anabix je přehledný a intuitivní.

Dlhšiu dobu sme sa rozhodovali, ktorý CRM systém zaradit do našej firemnej komunikácie. Rozhodli sme sa pre Anabix. Prostredie je velmi natívne - vyhovuje nám "all in one page" prostredie. Nespornou výhodou je prepojenie a synchronizácia so SmartEmalingom. Oceňujem taktiež technickú podporu od tvorcov programu, hlavne v začiatkoch práce s aplikáciou.

rostislav_stocek

Rostislav Stoček, FIXFINANCE s.r.o.,

http://www.fixfinance.cz/

Základem jakéhokoliv obchodu je vztah se zákazníkem. Vztah se buduje dlouho a je založen na tom, že aktivity provádím včas a přesně v termínu, kdy jsem zákazníkovi slíbil (přijdu na schůzku, na kterou jsme se s klientem domluvili, a zavolám tehdy, kdy jsem zavolat slíbil). V případě, že již je klientů více, neumím si představit řízení vztahu se zákazníky jinak než pomocí CRM. Mou představu jednoduchého a přehledného systému Anabix naprosto splňuje. Tým Anabixu také zapracoval mé požadavky.

Co říkají naši partneři

Jsem ráda, že můžu být partnerem CRM Anabix. Nejen, že ho sama už roky používám, ale nově jsme rozšířili jeho funkce i pro firmu. Jelikož se pohybuji mezi spousty podnikatelů, ráda doporučím dál, s čím jsem spokojená. A vím, že CRM spoustu obchodníkům zjednoduší život. Musím říct, že Anabix je seriózní partner. Sám mi nahlásí, že se někdo z mé strany ozval, nakoupil a provizi platí velmi rychle. Doporučuji tuto spolupráci všemi deseti.

Gabriela Mrkvicová

Ing. Gabriela Mrkvicová

majitelka Podnikatelského klubu Smart Network

www.smart-network.cz

Při propagaci produktů a projektů jako affiliate partner mě zajímají v podstatě dvě věci: 1) výše provize a komunikace ze strany affiliate managera. Provizní program Anabixu nabízí zajímavou provizi 20 % z ceny objednávky a veškeré mé dotazy a připomínky byly vždy kladně vyslyšeny a to v nejkratší možnou dobu. Co víc si přát. Díky tomu hodnotím tento provizní program velmi pozitivně a doporučuji jej dál a to jak začínajícím affiliate partnerům, tak také profíkům, kteří již nějakou tu provizi při propagaci online nástrojů získali.

Michal Kolář

TOP affiliate partner

http://kolami.cz

Anabix doporučuji svým klientům nejenom kvůli výši provize, ale především z toho důvodu, že je to dle mého soudu nejlepší CRM online obchodní systém u nás. Zvláště pak oceňuji jejich proklientský přístup. Dohodnutá pravidla platí a nemění se za běhu, jako je tomu u konkurence. Všem svým klientům mohu tento produkt doporučit.

Lucie Novotná

jednatelka u Genesis Project 

www.genesisproject.cz/

Program zprostředkování zákazníků přes affiliate nám velice vyhovuje, jelikož odpadá velké množství administrativy spojené s běžným doporučování. V rámci informačních systému není tento způsob běžný a Anabix je jeden z mála, který se touto cestou vydal. Spolehlivé sledování prokliků a konverzí usnadňuje komunikaci nám všem.

Anna Dufková

jednatelka u Smit Service s.r.o

www.vyber-sw.cz