Blog Anabix CRM - novinky, tipy, zajímavosti, videa

Přehled článků 2016

Webinář - Praktické přínosy CRM systému ANABIX pro vaše podnikání

V říjnu jsem měl přednášku o praktických přínosech Anabixu na veletrhu Marketing Mix v Praze a Brně. Jelikož jsem měl na ni pozitivní ohlasy, rozhodl jsem se, že svoji připravenou prezentaci ještě jednou zopakuji v rámci živého online vysílání. Na webináři tedy ukazuji doporučený postup práce s Anabixem a možnosti, které v online systému máte včetně napojení na další služby.

Čt, 13/10/2016 - 08:02

Osobní setkání na veletrhu Marketing Mix v Praze a Brně

V průběhu září jsem vyrazil s Anabixem na dva veletrhy nazvané Marketing Mix. První proběhl ve čtvrtek 15. 9. v hotelu Duo na Praze 9, druhý o týden později ve čtvrtek 22. 9. v hotelu Voroněž blízko brněnského výstaviště.

U stánku jsem se potkal s desítkami našich klientů i zájemců o CRM systém a povídal si s nimi o funkcích Anabixu i novinkách. Kromě setkání na stánku jsem měl v odpoledních hodinách také přednášku na téma „Praktické přínosy CRM systému ANABIX pro vaše podnikání“.

Čt, 29/09/2016 - 11:01

Čas pro vaše schůzky a úkoly

Potřebujete vystavovat úkoly na konkrétní čas? Zadáváte sobě či někomu jinému úkoly v rámci jednoho dne?

Pokud je odpověď – ano, pak vás jistě potěší možnost přiřazovat si k úkolům v Anabixu čas jejich plnění. Stačí dát při zadávání úkolu „více možností“ a uvidíte hned pod polem pro termín i místo pro zapsání času ve formátu „hodina:minuta“.

Po, 19/09/2016 - 15:55

Jak funguje spojení s fakturačním systémem Fakturoid

Zapomeňte na vzory faktur v Excelu a složité účetní systémy. Fakturoid zjednoduší vše, co s fakturami děláte.“ Tento slogan najdete na úvodní stránce online fakturačního systému Fakturoid. Důvodem, proč jej zmiňuji, je možnost napojení tohoto fakturačního systému na Anabix.

Pá, 19/08/2016 - 18:47

Napojili jsme se na českou i slovenskou SuperFakturu

Víme, že je pro vás důležité sledovat v Anabixu také informace z jiných zdrojů. Domluvili jsme se tedy na spolupráci s online fakturačním systémem SuperFaktura a propojili jeho českou i slovenskou verzi.

Nastavení najdete přímo v účtu v sekci Nástroje – Služby – SuperFaktura. Díky přímému spojení se vám budou přenášet oboustranně data o firmách, kontaktech a fakturách. Přímo na kartě kontaktů naleznete nejen přehled faktur, ale i informaci, zda jsou uhrazeny či po splatnosti. Rozkliknout lze také další informace z faktury.

Čt, 18/08/2016 - 18:44

Reálný příklad nastavení uživatelské role v CRM systému Anabix

Jedna z hlavních výhod online CRM systému je přehlednost veškeré komunikace s klientem a to napříč firmou. Snadno se tak řeší zastupitelnost při nemoci, dovolených a nestává se, že někdo s klientem mluvil před hodinou a někdo jiný mu volá nyní, aniž by o předchozím telefonátu věděl.

Čt, 19/05/2016 - 14:45

Hledáte kontakty na mapách?

Asi znáte situaci, kdy se potřebujete rychle podívat, kde sídlí váš zákazník. Nebo vaše obchodníky zajímá, jaké klienty mají v určité oblasti (městě, okrese). I tohle je možné v Anabixu. Kde to najdete?

Adresu sídla firmy si jednoduše zobrazíte jedním kliknutím na adresu, kterou máte zapsanou na kartě příslušné firmy. Stejné uděláte i v případě potřeby zobrazit adresu doručovací, která je odlišná. V novém okně se vám objeví adresa na mapách Google.

Čt, 14/04/2016 - 16:12

Propojte si související kontakty a firmy

Je běžné, že mají některé vaše kontakty či firmy společné znaky. Nakupují stejný produkt či službu, jsou ve stejné fázi prodejního procesu, má je na starosti určitý váš uživatel/obchodník, účastní se konkrétního semináře/veletrhu, splňují určitou shodnou podmínku atd. Většinu těchto vazeb podchytíte v Anabixu přes Seznamy, Vlastní pole či Obchodní případy.

Jaké možnosti tedy máte pro přidání nových kontaktů?

Čt, 10/03/2016 - 16:32

Možnosti, které máte pro vkládání nových kontaktů

Ať jste nový klient Anabixu nebo již s námi spolupracujete delší dobu, může se vám hodit souhrn možností, které máte pro vkládání nových kontaktů.

Dříve, než se pustíte do vkládání nových kontaktů, si ale založte v Anabixu Seznamy a Vlastní pole. Každý kontakt by měl být minimálně v jednom seznamu. Rozdělení můžete udělat podle nabízené služby/produktu, podle uživatele/vlastníka kontaktu nebo podle situace v jaké je kontakt na cestě zákazníka (potenciální, nový, stávající, VIP, obchodní partner).

Vlastní pole využijete pro evidenci informací, které u nás nemají již vytvořené pole, např. datum narození, okres atd. (inspiraci pro vlastní pole najdete ve starším článku "Sledujte klíčové informace!")

Jaké možnosti tedy máte pro přidání nových kontaktů?

St, 17/02/2016 - 16:51

Vyberte si ten správný tarif

Pro potenciální zájemce o Anabix i stávající klienty jsem dal dohromady přehled našich tarifů včetně dalších užitečných informací. Přečtěte si článek a vyberte tu správnou variantu pro vás.

St, 20/01/2016 - 14:47