Jak vydělávat peníze tím co vás uzdravuje a přináší do vašeho života rovnováhu

Je pro vás vaše podnikání či zaměstnání stresující, energeticky vyčerpávající a finančně ne příliš uspokojivé? Chtěli byste pracovat tak, abyste zažívali naplnění, sebejistotu, úspěch a rovnováhu? Toho je možné dosáhnout, když objevíte něco, čemu říkám Osvícená práce. Osvícená proto, že je na ni posvíceno světlem vědomí. To znamená, že jasně zvědomuje proč děláte to co děláte a důležité souvislosti s tím spojené.  Ale také proto, že je to práce, kterou můžete dát největší hodnotu sobě i světu. Zároveň je to práce přivádějící vás do pocitu jednoty a přítomnosti.

Základem takové práce je objevení vašeho nejhlubšího poslání. A toto poslání objevíte, když si uvědomíte, v jaké nejhlubší zkušenosti pramení vaše jedinečnost. Pro většinu lidí je obtížné své poslání objevit, protože ho hledají tam kde není. Neuvědomují si, že pramen jejich jedinečnosti a z toho vyplývající poslání je většinou tam, kde se jim ho ve skutečnosti hledat nechce. Je v bolestném zážitku, během kterého se cítili například opuštění, nesvobodní či paralyzovaní.

S tímto transformačním zážitkem je spojena uzamčená energie, která čeká na to, aby byla uvolněna a správně nasměrována. Nasměrována do aktivity, která vám umožní projevit své největší talenty. Následování svého poslání za pomoci přirozených talentů vám umožní se sebejistě konfrontovat se svým transformačním tématem. Tím budete získávat přístup k další a další energii.

Ke zmiňované konfrontaci a zároveň uzdravování bude docházet díky tomu, že budete poskytovat své produkty či služby těm správným lidem. Tedy těm, které dokážete nejvíce pochopit, kterým dokážete nejvíce pomoci a kteří vás dokáží nejvíce ocenit. Pokud tedy například vaše transformační téma bylo spojené s pocitem nesvobody a vaše poslání je o tom se osvobodit a pomoci se osvobodit ostatním, potom ti, kterým můžete nejvíce posloužit jsou lidé toužící po svobodě.

Když to shrnu, v podstatě je potřeba pro objevení vaší Osvícené práce udělat 4 kroky. Uvědomit si co je váš pramen jedinečnosti, objevit vaše nejhlubší poslání, poznat, jak je pro vás nejpřirozenější toto poslání naplňovat a uvědomit si kdo je váš ideální klient. Potom se budete věnovat tomu co vás naplňuje, uzdravuje a přináší do vašeho života rovnováhu.

Chcete získat možnost důvěrné podpory pro uskutečnění těchto kroků? Domluvte si se mnou 30 min. on-line hovor na kterém si promluvíme o vašich aktuálních potřebách a ukáži vám, jak je vyřešit za pomoci Osvícené práce. Také vám představím, jak vás mohu podpořit dále.

tomas@tomasnutil.cz, 776 048 928, web - https://tomasnutil.cz/

Podívejte se na Rozhovor o talentu a jedinečnosti:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Tomáš Nutil

Tomáš Nutil - průvodce osobní transformací

Čt, 21/01/2021 - 16:30

Komentáře