dnes
dopřejte
svým klíčovým
superzaměstnancům
exkluzivní výjimečné benefity
PR

??

Situace na pracovním trhu je v současné době velmi náročná. Česká republika má nejnižší nezaměstnanost ze všech zemí Evropské unie a tato nezaměstnanost stále klesá. Pracovních nabídek je habakuk – tedy přehršel – kvalifikované a schopné zaměstnance přetahují nejrůznější headhunteři – tedy lovci talentů – a je proto potřeba přemýšlet, co nabídnete svým kolegům Vy, aby byli v práci spokojení a nepoohlíželi se jinde.

Tradiční odpovědi typu: sexy mzdové ohodnocení, firemní superpočítač, chytrý a chytřejší telefon, služební auto pro soukromé účely ve dne v noci, asistentka do práce i na doma apod. již dnes mnohdy nejsou vnímány jako benefit a naopak se stávají standardem. Ředitelé firem, manažeři i personální oddělení si tak lámou hlavu, co zaměstnancům nabídnout, když každý vyžaduje něco jiného. A přesně v tomto se skrývá odpověď na originální benefit, který je vytvořen na míru každému.

Tímto benefitem je služba privátního konciéře. Privátní konciéř je osoba, na kterou se Vaši superzaměstnanci mohou obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Přestala jim uprostřed noci fungovat limuzína? Chtějí vzít partnerku do divadla, ale představení je vyprodané? Potřebují narychlo zajistit rodinnou oslavu nebo hlídání pro tchyni? Hledají doučování pro dítě? Potřebují zajistit program pro obchodního partnera? Toto a mnohem více privátní konciéř zajistí.

Můžete namítnout, že obdobné služby nabízí i lidé na asistentských pozicích, ale buďme upřímní: skutečně se na ně Vaši klíčoví zaměstnanci obrací v soukromých záležitostech? Privátní konciéř je v první řadě zcela diskrétní a díky své rozsáhlé síti kontaktů dokáže zajistit věci, které by se jinak jevily jako neřešitelné. A v druhé řadě… Ne, ne – nikdy pro něj nebudete na druhém místě.

Dopřejte svým klíčovým zaměstnancům tento exkluzivní benefit. Díky němu získáte konkurenční výhodu a Vaši zaměstnanci budou mnohem efektivnější, protože osobní situace za ně bude řešit někdo jiný.

Pro více informací pište, mailujte, faxujte:

Petr Špetlík | jsem@koncier.cz | 733 609 407

 

Čt, 9/11/2017 - 8:00

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.