Blog CRM Anabix - novinky, tipy, zajímavosti, webináře

Přehled článků 2019

Využívejte naplno možností LinkedInu, podnikatelského klubu a malování

Přijde Vám kombinace v nadpisu článku jako zvláštní? Vůbec tomu tak není. Sociální síť LinkedIn a Podnikatelský klub Smart Network Vám pomohou s byznysem a díky malování si následně od něj krásně odpočinete. Přinášíme Vám novou várku inspirace ze sekce Inspirace. 😊

Po, 30/9/2019 - 18:30

Dejte svému podnikání zelenou

Známe to všichni. Monitory počítačů oblepené papírky, xy sdílených tabulek na Google disku. Na stole nám snad vybouchla celá papírárna, kolik všemožných poznámek různě rozepsaných na listech se nám tam povaluje. A přirozeně nic z toho nejde vyhodit, všechno je přece důležité. Kamže jste to dali ten poslední z veledůležitých papírů, který hledáte už dobře deset minut a míra vzteku i zoufalství spolu s tím úměrně každou další minutou narůstá?

Čt, 29/8/2019 - 18:15

Nová automatizace a jak ji využít v Anabix CRM

Potřebujete evidovat součty bodů za jednotlivé obchodní případy u svých klientů? Chcete vidět souhrnné částky a jiné číselné hodnoty za dílčí úkoly? Anabix CRM pro vás připravil novou automatizaci, která vám pomůže evidovat právě tyto případy. Seznamte se s dalšími novinkami, které vám Anabix přináší.

Čt, 25/7/2019 - 17:15

Co všechno si pamatuje náš Anabix CRM?

Anabix má sloní paměť. Tedy… skoro. Zajímá vás, co si CRM systém Anabix pamatuje, jaká data uchovává a jak je ošetřena jejich bezpečnost i bezpečí našich klientů? Nic nepodceňujeme a stále pracujeme na zlepšování. Chcete vědět, co se ukládá přímo v databázi a co zatím ne? Pak čtěte dál.

Čt, 27/6/2019 - 16:15

Jak změnit uživatele s Anabixem snadno a rychle

Střídání pracovníků ve firmě je věčný koloběh. Někdo přijde, někdo zase odejde. Jak se ale vypořádat s agendou odcházejícího kolegy, aby se nedořešené obchodní případy a veškerá komunikace dostaly k novému spolupracovníkovi a on je mohl dotáhnout do zdárného konce? Anabix přináší svým uživatelům jednoduché řešení.

St, 5/6/2019 - 15:15

Anabix News Jaro 2019

Připravil jsem si pro vás představení další várky nových funkcí, které najdete v Anabix CRM. Třiďte si kontakty do seznamů podle firemních informací, přiřazujte si faktury pod vaše obchodní případy, propojte svůj účet s rezervačním systémem Citydiář a vyhněte se duplicitám kontaktů i firem. Více ve videu.

Út, 14/5/2019 - 18:15

Vyzkoušejte propojení Anabixu a rezervačního systému Citydiář

Nabízíte konzultace, pronajímáte krátkodobě prostory nebo nabízíte služby, u kterých si mohou vaši klienti předem rezervovat termín? Pak vás jistě potěší propojení Anabixu s rezervačním systémem Citydiář. A jak to funguje? Na svůj web si umístíte jeden či více rezervačních formulářů a po vyplnění rezervace zájemcem, jej okamžitě najdete v Anabixu včetně vytvořeného úkolu k vybranému termínu a času.

Čt,25/4/2019 - 16:15

Přiřazujte si faktury pod vaše obchodní případy

Součástí informací o zákazníkovi je i přehled vystavených faktur. Anabix lze propojit hned s několika fakturačními systémy. Kromě toho, že faktury vidíte na kartách jednotlivých firem a kontaktů, můžete je nyní přiřazovat i pod konkrétní obchodní případy a sledovat součty fakturovaných částek podle různých kritérií.

St,20/3/2019 - 17:45

Vyhněte se duplicitám kontaktů

Potenciální klienti, zákazníci, dodavatelé, obchodní partneři, zaměstnanci. Jak ale zajistit, že nebudete mít ve svém účtu duplicitně vytvořené kontakty? S Anabixem je to jednoduché. .

Čt,28/2/2019 - 16:30

Třiďte si kontakty do seznamů podle firemních informací

CRM systém Anabix představuje nový užitečný nástroj pro vaše podnikání. S námi si vyfiltrujete přesně ty informace, které budete potřebovat, abyste mohli úspěšně komunikovat se svými zákazníky. Zajímá vás, jak si s Anabixem ještě více zefektivnit práci a dosáhnout lepších výsledků? Pak čtěte dál.

Čt,7/2/2019 - 17:30

Specifika využívání Anabixu v realitních a vzdělávacích firmách

CRM systém Anabix používají různé firmy v celé škále oborů. Využití jednotlivých funkcí systému u nich ale není vždy totožné. Na základě letitých zkušeností můžeme u některých oborů doporučit postup, který již našim klientům funguje a šetří jim čas. Pomůžeme ho ušetřit i vám. Chcete vědět více o specificích pro realitky a vzdělávací firmy? Pak čtěte dál.

Čt,10/1/2019 - 15:30