Blog Anabix CRM - novinky, tipy, zajímavosti, videa

Přehled článků 2020

Usnadněte si práci s automatickým vytvářením dokumentů díky propojení Anabix CRM s Legal Systems

Zabírá vám vytváření smluv, popřípadě jiných dokumentů, čas, který byste raději investovali do svého podnikání? Chcete si ulehčit archivaci dokumentů či odstranit chybovost při jejich vytváření, a přitom účelněji využívat údaje o svých klientech z účtu Anabix CRM? Pak vás určitě zaujme propojení Anabixu s právním nástrojem od Legal Systems. Všechny údaje o svých klientech ze svého Anabix účtu nyní můžete jednoduše převést do tohoto právního systému, zde pak jednoduše vytvářet své smluvní či jiné dokumenty.

St, 29/7/2020 - 15:30

Rozhovory s Anabixem - Radek Pohnán

Svět IT se bez pořádku, řádu a automatizace obejít nedokáže. Dokonce bez vzájemného propojení více nástrojů. Stejně tak Radek Pohnán, expert a poradce pro firmy v oblasti nastavení služeb Google. Radek Anabixem nenahradil Google, ale naopak objevil možnost fungujícího propojení obou nástrojů. Díky spojení má přehled o svých zakázkách a vše přehledně na jednom místě.

Čt, 16/7/2020 - 13:00

Vytvoření Obchodního případu a Kontaktu z e-mailu v Anabix CRM pomocí Integromatu

Chodí vám poptávky či zadání zakázek primárně do e-mailu? Pak vás zaujme další scénář spojení Anabix CRM a platformy Integromat. Scénář automaticky vytváří kontakty a obchodní případy v Anabixu přímo z došlých e-mailů. Není třeba e-mail nikam přeposílat, stačí přesunout do vybrané složky v e-mailovém klientu a o ostatní se postará Integromat.

Út, 30/6/2020 - 17:15

Rozhovory s Anabixem - Dáša Černá Gejdošová

Dášu Černou Gejdošovou jsme oslovili jako člověka, který Anabix aktivně používá a vyzpovídali ji na téma Anabixu v rámci jejího vlastního podnikání. Přečtěte si rozhovor a zjistěte, jak lze jednoduše a prakticky nastolit řád, získat přehled o svých klientech, zvýšit produktivitu a nebýt otrokem excelových tabulek.

Út, 16/6/2020 - 12:30

V jakém oboru se bez Anabix CRM téměř neobejdete?

Představte si, jaké by to bylo mít veškeré informace na jednom místě, získávat upozornění, ulehčit si práci díky automatizaci, sledovat reporty aktivit a úkolů, úkoly i zadávat. Není to vymyšlený sci-fi svět. Něco takového mít můžete.

Út, 19/5/2020 - 16:30

Inspirace pro zlehčení v nelehké době

Pokud hledáte zdroje inspirace a jak o sobě dát vědět v době karantény, nevíte si rady po právní stránce nejen v oblasti pracovního práva nebo patříte mezi procento těch, kteří denně sedí u počítače a zapomínají na pravidelný pohyb, jste tu naprosto správně. Možná totiž najdete odpovědi na svoje otázky, dozvíte se něco zajímavého, získáte lepší pohled na věc anebo se jen inspirujete a o to nám přeci jde. Další článek ze sekce Inspirace je tady!

Út, 14/4/2020 - 15:30

Marketing Day 2020 o automatizaci procesů

Před samotným zásahem koronavirových opatření, karantény a dočasného zákazu veškerých akcí, jsme se za Anabix zúčastnili akcí s názvem Marketing Day. První akce se konala 20. 2. 2020 v Kunětické hoře u Pardubic a druhá 5. 3. 2020 v Ostravě. A jak se akce vydařily?

Út, 17/3/2020 - 16:00

Inspirujte se, rozvíjejte se, objevujte a pomáhejte

První měsíc nového roku je za námi a je možná dobré se na chvíli zastavit a inspirovat se něčím novým. Další články ze sekce Inspirace vás tentokrát inspirují k tomu, jak se posunout dál. V seberozvoji a sebepoznání, ve vnímání starých a nových věcí a také v pomoci druhým.

St, 19/2/2020 - 17:00

Anabix CRM je součástí platformy Integromat

Velmi silná stránka Anabix CRM je automatizace procesů a naši uživatelé si ji velmi cenní. Hledáme proto stále nové možnosti, jak automatizaci ještě více rozšířit. Jedním z nástrojů, který významně posouvá hranice automatizace je česká platforma Integromat.

Út, 7/1/2020 - 16:30