S našimi klienty si rád povídám – inspirují mě a ukazují cestu v podnikání. Rád bych tento zážitek dopřál i vám a postupně vás – zákazníky a partnery Anabixu - představoval navzájem. Svým konáním totiž můžete inspirovat druhé. Pro listopad jsem vybral tři služby, se kterými mám osobní zkušenost.

 

Už druhým rokem je Anabix členem podnikatelského klubu Smart Network. Díky členství jsme získali nejen několik nových zákazníků, ale i seznámili se a začali spolupracovat s marketingovými a vývojovými společnostmi. Minimálně jednou měsíčně chodím v Brně na podnikatelskou snídani nebo večeři a nikdy si nezapomenu vzít kupu vizitek, a také seznam toho, co potřebuji aktuálně řešit.

Naposledy jsem takto získal kvalitní pomoc u stánku Anabixu na veletrhu Marketing Mix, objevil nového programátora do našeho týmu, našel levný a kvalitní tisk letáků a vizitek a zkontaktoval se s partnery pro oblast IT.  Vše se mi podařilo díky dalším členům podnikatelského klubu. Jak přesně klub funguje a čím může být užitečný i vám, najdete pod tímto odkazem.

 

Druhou aktivitou, která mě velmi zaujala, je služba privátního konciéře. Že vám tento název vůbec nic neříká? Nevadí, byl jsem na tom před půl rokem stejně. Dnes už vím, že konciéř je člověk, který pro vás a vaše zaměstnance dokáže sehnat téměř cokoliv, co je legálně k mání. Od pomoci s jednáním na úřadech, vstupenek na koncerty, sportovní utkání a další zábavné akce, umí zajistit také odvoz odkudkoliv a kamkoliv nebo vám nakoupit dárky.  V dnešní uspěchané době se zkrátka každá pomoc hodí. I ve vaší firmě se můžete cítit jako králové – podívejte se sami na na článek zde pod odkazem.

 

Pokud jste viděli náš poslední webinář o komunikaci , jistě už poznáte Martina Luňáka – trenéra obchodních dovedností. Ať už vaše firma nabízí cokoliv, v týmu potřebuje kvalitní obchodní hráče. Martina mohu osobně doporučit, ví, o čem mluví a co je důležité - dokáže to naučit i ostatní. Speciálně pro vás si připravil článek o tom, co je potřeba, abyste se cítili jako profesionální a šťastný podnikatel. Více prozradí článek pod odkazem.

 


Jste přesvědčeni o tom, že by se o vás mělo vědět? Že právě vaše služba nebo produkt může inspirovat nebo pomoci ostatním uživatelům Anabixu? 

Napište mi na stepan.musil@anabix.cz v čem vidíte přínos vašeho konkrétního produktu či služby.

V některém z dalších článků z edice Inspirace, se pak možná dočtete i o vás. Nabídka platí pouze pro naše zákazníky a partnery registrované v našem partnerském programu.

Štěpán Musil

Štěpán Musil

Čt, 09/11/2017 - 9:30

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.