Pokud hledáte zdroje inspirace a jak o sobě dát vědět v době karantény, nevíte si rady po právní stránce nejen v oblasti pracovního práva nebo patříte mezi procento těch, kteří denně sedí u počítače a zapomínají na pravidelný pohyb, jste tu naprosto správně. Možná totiž najdete odpovědi na svoje otázky, dozvíte se něco zajímavého, získáte lepší pohled na věc anebo se jen inspirujete a o to nám přeci jde. Další článek ze sekce Inspirace je tady!

Nacházíme se v nelehké době, ale je zapotřebí si ji lehkou udělat. Nebo ji trochu zjednodušit. Videa jsou v posledních letech populární formou nejen sebeprezentace, ale využívají se i pro formu rada-tip. V současné době je to skvělá příležitost, jak dát o sobě vědět a jak být vidět nebo se dostat do povědomí. A čím nahradit klasickou vizitku? Napadla vás už videovizitka? Big Flow production je firma, která ví jak na to a má pro vás několik skvělých tipů: „Video jako nástroj k prezentaci a prodeji i v době nouzového stavu“.

Teď přejdeme trochu k vážnějšímu tématu, které vychází z nejčastějších dotazů podnikatelů k tématu COVID-19. Co dělat? Jak si poradit a jak postupovat? Nejhorší je, když máte spoustu rad a tipů, ale žádné z nich nejsou právně podložené. Rozhodli jsme se díky firmě Legal Systems zveřejnit několik rad týkající se smluvního práva, pracovního práva a možností kompenzace od státu: „Důsledky rozšíření COVID-19 na smluvní právo a možnosti kompenzace od státu“ a „Důsledky rozšíření COVID-19 na pracovní právo“.

Myslím si, že nejsem jediný, kdo se zajímal o to, „Jak vydržet u počítače bez bolesti zad“. Určitě jste se o tom už také přesvědčili, zejména pokud pracujete na home office jako já. Celý den sedíte u počítače, a protože se v současné době firmy více zaměřují na pořádek ve svých databázích a plánují si další kroky na období, kdy se situace zase uvolní a ekonomika se nastartuje, opravdu se od práce téměř nehnu. A samozřejmě pravidelný pohyb chybí, což se podepisuje na bolestivých zádech. Dokud jsem neobjevil Lucii a její skvělé cvičení. Kdo se jde hýbat se mnou?

Má vaše práce také podobné úspěchy a přínosy pro další podnikatele a zaměstnance? Napište o tom svůj článek a pošlete mi jej na adresu stepan.musil@anabix.cz. Můžete se stát další inspirací pro uživatele a partnery Anabix CRM i všechny návštěvníky našeho webu a stránek na sociálních sítích.

Mgr. Štěpán Musil

Út, 14/4/2020 - 15:30

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.