Provizní program CRM systému Anabix

Pokud Anabix sami používáte nebo vidíte jeho uplatnění pro Vaše zákazníky, můžete se registrovat do našeho provizního affiliate systému.

Jsou hned 3 důvody, proč se stát affiliate partnerem

20% z každého prodeje

Za každou registraci uskutečněnou přes Váš affiliate odkaz získáte 20% z ceny, kterou klient zaplatí, a to v případě jakéhokoliv typu tarifu.

Provize po dobu 1 roku

Provizi z každého klienta dostanete buď jednorázově nebo z dílčích plateb po dobu prvního roku využívání Anabixu doporučeným klientem.

Vaši klienti vám poděkují

Propagací Anabixu pomůžete návštěvníkům svého webu, svým klientům a známým k tomu, aby i oni měli přehled o veškeré komunikaci, úkolech, obchodních případech a měli více času na podstatnější věci.

Doporučovat můžete i jen testovací 30 denní verzi, ve které si lze vyzkoušet Anabix zcela ZDARMA. Není nutné tedy přímo systém prodávat. Všem registrovaným se pečlivě věnujeme - zasíláme seznamovací e-maily, telefonicky se ptáme či děláme online konzultace přes Skype či Google.
 

Jak se stát affiliate partnerem a propagovat Anabix CRM?

Zaregistrujte se na stránce http://partner.anabix.cz/ tak, že vyplníte svůj e-mail, heslo a další potřebné údaje a kliknete na tlačítko Potvrdit v dolní části stránky.

V affiliate systému najdete svůj unikátní partnerský kód a také bannery, které můžete využít k propagaci.

Tento affiliate kód používejte na svých webových stránkách, sociálních sítích a v e-mailech na svou databázi kontaktů.

A pozor! Ten, koho doporučíte, se nemusí rozhodnout hned. Jeho registraci evidujeme po dobu 90 dní po první návštěvě (přes váš affiliate odkaz) a vy získáte provizi, i když se rozhodne kdykoli v průběhu tohoto období.

 

Podmínky pro partnery k ponechání v partnerském programu:

Zaslání informace o aktuálním či plánovaném způsobu propagace či spolupráce se CRM Anabix na stepan.musil@anabix.cz. Minimálně jednou ročně rozhovor přes telefon či pomocí online konzultace se zástupcem CRM Anabix Štěpánem Musilem.

Minimálně jedna přivedená konverze za každé dva roky, kdy je affiliate partner členem programu. Počítá se i registrace testovací verze Anabixu přes kód partnera. Naším záměrem je aktivní spolupráce, nikoliv jen pasivní setrvání partnerů mezi členy.