Získejte jednoduchý a výkonný nástroj pro správu a péči o zákazníky

Podívejte se na video a zjistěte, zda je Anabix CRM vhodný i pro Váš obor

Založte si testovací účet a přesvědčte se o výhodách právě teď

Navíc od nás získáte:

  • online konzultace zdarma (stačí si domluvit termín)
  • 7 návodných emailů, díky kterým snadno rozběhnete svůj testovací účet
  • video návody pro snadnou orientaci v systému
  • záznamy webinářů, jak optimálně nastavit a efektivně využívat funkce Anabix CRM

Anabix na zkoušku na 30 dní zdarma

\"\"

Prosíme o strpení. Probíhá aktivace účtu.

Hlavní výhody českého online CRM systému ANABIX

Vše důležité najdete na jedné stránce kontaktu

V Anabixu nemusíte otvírat spoustu oken, abyste se dostali k informacím, které potřebujete. Přehled o údajích klienta, aktivitách, úkolech, obchodních případech, přílohách i seznamech najdete na jednom místě. Konec složitého hledání v datech!

Napojit si můžete libovolnou emailovou schránku

Propojením svých emailových schránek získáte přehled o odeslaných i přijatých emailech, které si s klienty vyměníte. U nás nemusíte do CRM systému zadávat emaily ručně. Předcházejte zapomínání a chaosu v komunikaci!

Automatizujte svoji práci s CRM

Pryč jsou doby, kdy jste museli hlídat termíny obchodních případů, přemýšlet o návaznosti úkolů nebo složitě kontrolovat aktivitu s vašimi kontakty. Tohle a spoustu dalších věcí snadno vyřešíte pomocí automatizace (triggerů). Péče o klienty nikdy nebyla jednodušší!

Reference našich zákazníků

Nikdy jsem si nemyslel, že budu CRM systém někdy potřebovat, ale ve chvíli, kdy jsem jej pro prodej našeho software AffilBox zavedl, tak se ihned zlepšilo naše povědomí o tom, který klient se nás na co dotazoval, jakou fakturu nám nezaplatil, či že mu uplynulo testovací období a kolegyně mu má zavolat. Anabix nám umožňuje lépe se starat o klienty a mít přehled, co s kterým klientem který s mých kolegů řešil. Anabix doporučuji všem, kteří plánují růst své firmy a chtějí mít dokonalý přehled o svých zákaznících a komunikaci s nimi.
Mário RoženskýOLYMPIC s.r.o.
Vyzkoušeli jsme několik CRM systémů, ale až Anabix jsme začali opravdu používat. Díky jeho ON-LINE dostupnosti ho náš obchodní i realizační tým používá kdykoli a odkudkoli. Za pomocí Anabixu máme opravdový přehled a zlepšili jsme tak naší efektivitu práce. Anabix je přehledný a intuitivní.
Aleš HradeckýSOLARINVEST - GREEN ENERGY s.r.o.
Základem jakéhokoliv obchodu je vztah se zákazníkem. Vztah se buduje dlouho a je založen na tom, že aktivity provádím včas a přesně v termínu, kdy jsem zákazníkovi slíbil (přijdu na schůzku, na kterou jsme se s klientem domluvili, a zavolám tehdy, kdy jsem zavolat slíbil). V případě, že již je klientů více, neumím si představit řízení vztahu se zákazníky jinak než pomocí CRM. Mou představu jednoduchého a přehledného systému Anabix naprosto splňuje.
Rostislav StočekFIXFINANCE s.r.o.

S Anabixem získáte rychlý přehled o aktivitách, úkolech i obchodních případech.

Mějte každý kontakt samostatně na jedné stránce včetně všech informací.